O nas

Blog powstał z inicjatywy Chikumy (MinYoung) 28 lipca 2010 roku jako fanowska strona koreańskiego zespołu Super Junior. Przez bloga przewinęło się naprawdę od groma różnych autorów, a z oryginalnego składu pozostały jedynie Chikuma oraz osiou. Wszystkim, którzy mieli przyjemność tutaj zawitać – dziękujemy za poświęcenie! Zamieszczamy tutaj tłumaczenia cyworldów / twitterów / weibo oraz przeróżnych artykułów, najświeższe informacje, zdjęcia, filmy i wiele innych. Staramy się jak tylko możemy żeby być na bieżąco i dostarczać jedynie sprawdzone informacje. Dlaczego BLUEBALLOONSPL? Oficjalnym kolorem Super Junior jest niebieski, a reprezentującym dodatkiem baloniki, that’s all. Jesteśmy zwolenniczkami wszystkich 15 członków zespołu i nie chcemy widzieć na naszej stronie żadnych przejawów ruchu only13.

#DATY. Na niektórych zagranicznych stronach daty podaje się w zupełnie innej kolejności niż normalnie, ale u nas jest to [rok.miesiąc.dzień].

#CREDITS. Czyli po polsku prawa autorskie. Wałkowane tysiące razy, a jednak jeszcze nie do końca zrozumiane. Jeśli kopiujesz coś z naszej strony to skopiuj również credits, które jest pod każdym postem. Zawiera ono autora, źródło, z którego pochodzi dany wpis oraz tłumacza. Jest to naprawdę ważna rzecz, uszanujcie czyjąś ciężką pracę.

#KOMENTARZE. Jak wiadomo komentarze to najbardziej motywująca rzecz dla bloggera, więc dla nas również. Czasami podczas pracy / roku szkolnego znaleźć czas na te parę wpisów jest naprawdę ciężko; czasami niektórzy szukając newsów spędzają na różnych stronach po parę godzin dziennie i dobrze wiemy, że jest spora ilość ludzi, która z naszej pracy czerpie radość i codziennie wchodzi żeby dowiedzieć się, co nowego u chłopaków. Czy poświęcenie 1,5 minuty na jeden komentarz do przeczytanego wpisu to tak wiele?

#NIE HOTLINKUJ. Rzecz równie istotna, a mianowicie jeśli chcecie wstawić gdzieś zdjęcie z naszego bloga – zróbcie WŁASNY UPLOAD na jakimkolwiek innym serwerze. Jest od groma darmowych stron, gdzie można to zrobić (na przykład: photobucket, imageshack, imgur, picnik).

#NIE GRYZIEMY. Jeśli znajdziecie w jakimś wpisie nie działające zdjęcie, video czy jakiś rażący błąd – śmiało powiadomcie nas pod danym postem. To się tyczy również uwag odnośnie całej strony; chcemy żebyście pomogli nam ją udoskonalić jak tylko się da, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Poza tym, jesteśmy wam naprawdę bardzo wdzięczni za to, że odwiedzacie BlueBalloonsPL!

#WSPÓŁPRACA. Jeśli prowadzisz własną stronę / bloga / forum o azjatyckiej tematyce i chciałbyś wymienić się linkami LUB jeśli chciałbyś zostać jednym z autorów naszej strony to pisz na naszego blogowego maila lub skontaktuj się z nami. Email sprawdzamy średnio raz na tydzień, więc prosimy o cierpliwość. Zgłaszać się można cały czas.

[zaaktualizowano 26.08.2012]

Reklamy

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑