E4E Team

E4E Team to grupa fansuberska, powstała na początku roku 2014 z inicjatywy moderatorki strony Kyuhyun Poland, HyunIn (hyuunin).
Początkowo organizacja ta nosiła nazwę PGST Team, co w rozwinięciu oznaczało „Polish Gamers – songs translation”. Potem jednak, po nawiązaniu współpracy z BlueBalloonsPL, nazwa ta została zmieniona z racji tego, że był to swego rodzaju „nowy początek”.

Pierwotnym założeniem tej grupy było tłumaczenie piosenek Super Junior włącznie z każdą  podgrupą i solowymi repertuarami poszczególnych członków. Teraz jednak, zajmujemy się również programami oraz wywiadami. Chcemy tłumaczyć wszystko to, czego nie ma w języku polskim, a nieraz nawet w angielskim.

Rozwinięcie nowej nazwy to „ELFs for ELFs”. Przy wyborze nazwy kierowaliśmy się zwróceniem uwagi na fakt, że ELFy powinny być dla ELFów. Nasze tłumaczenia są i będą ogólnodostępne na naszym kanale na YouTube, a spis programów do ściągnięcia z hostingów będzie znajdował się  TUTAJ.

Staramy się tłumaczyć prosto z języka azjatyckiego, żeby sens wypowiedzi był jak najlepiej zachowany. W przypadku tłumaczeń z języka angielskiego zawsze podajemy źródło z jakiego korzystaliśmy. Jeśli takowego nie ma – tłumaczyłyśmy z języka azjatyckiego.

W naszym Teamie znajdują się 3 tłumacze:

~*. HyunIn (j. koreański i angielski)
~*.  Milena (j. chiński i angielski)
~*. Kika (j. angielski)

* * *

Chcesz do nas dołączyć aby pomóc innym ELFom i podszkolić swoje umiejętności językowe?
ZAPRASZAMY.
Wszystkie informacje na temat rekrutacji znajdują się TUTAJ.

Zgłoszenia można wysyłać w wiadomościach na FP:
Kyuhyun Poland.

Serdecznie zapraszam do współpracy i życzę miłego oglądania naszych prac w imieniu moim, E4E Team oraz całej załogi BlueBalloonsPL.
~ HyunIn

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑