[INFO] 140218 Yoo Ah In, Choi Jun Hyuk, Sungje i Sungmin – Rekrutacja do wojska


1

To jest ten czas, kiedy znów musimy przygotować się do pożegnania naszych ulubionych gwiazd, ponieważ już niedługo będą służyli w wojsku.

Okazało się, że w dniu 17 lutego przez Seoul Metropolitan Police Agency aktor Yoo Ah In, Sungmin, Choi Jun Hyuk i Sungje z Supernowa zostali wybrani jako ostatni członkowie grupy służenia w korpusie policji. Okazało się, że z tych wszystkich, którzy startowali w castingu do pozyskania tytułu policjanta, tylko 8 z 47 osób zostało wybranych do Promocyjnej Jednostki Specjalnej Policji w Seulu. Yoo Ah In, Sungmin, Choi Jin Hyuk i Sungje byli wśród wybranych.  Ci, którzy decydują się na służbę wojskową w agencji Policji w Seulu będą rekrutowani między majem a sierpniem.

W odniesieniu do rekrutacji,  agencja Yoo Ah In’a  dla TV Report skomentowała: „Oficjalnie niczego nie potwierdziliśmy i data rekrutacji jest wciąż niezdecydowana.” Agencja SM Entertaiment, skomentowała: „Prawdą jest to, że Sungmin zgłosił się do Seul Metropolitan Police Agency, lecz jest jeszcze bardzo wiele kroków do zrealizowania służby. On był po prostu zainteresowany, dlatego przyszedł na przesłuchanie. Data rekrutacji jest wciąż nieustalona.”  Agencja Sugngje podobnie skomentowała to w Sports Seoul: „Ponieważ Sungje jest interesujący w musicalach, wziął udział w Seoul Metropolitan Police Special Promotionam Unit i przeszedł. Jest jeszcze wiele spraw do podjęcia, tak jak promocja w Japonii, więc data rekrutacji nie jest jeszcze ustalona.”

Seoul Metropolitan Police Agency także odpowiedziała: „Nadal istnieją pewne procesy, takie jak badania i opinie końcowe, przez które kandydaci muszą przejść. Nie ma wyznaczonej daty, kiedy ktoś jest rekrutowany, ponieważ rekrutujemy serwisantów po wakacie w jednostce zwolnionego żołnierza. Osoby, które zostały przyjęte mają różne daty rekrutacji.”

Agencja Choi Jin Hyuk’a dla XSportsnews: „ Choi Jin Hyuk był przesłuchany do wzięcia do wojska w Seoul Metropolitan Police Special Promotional Unit, ale jest jeszcze wiele kroków do sfinalizowania rekrutacji.

W przeszłości, Cho Seung Woo i Ryu Soo Young spełniali swoje osobiązki wojskowe jako wcieleni policjanci. Obecnie aktor Lee Jae Hoon, piosenkarz Heo Yeong Sang i Kim Dong Wook oraz komik Choi Hyo Jong służą w jednostce policji.

cr: soompi
English Translation: HyukjaeAbss
Polish Translation: hyujin

Reklamy

2 myśli na temat “[INFO] 140218 Yoo Ah In, Choi Jun Hyuk, Sungje i Sungmin – Rekrutacja do wojska

Dodaj własny

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑