[INFO] 140217 Pierwsze militarne doświadczenia Henry’ego w „Real Men”


1.

Henry z Super Junior M przeżył swoje pierwsze doświadczenie, jako żołnierz w koreańskiej armii, co podczas oglądania wywołało uśmiech na twarzy wielu widzów.
Dnia 16 lutego Henry dołączył do obsady MBC „Real Men” razem z piosenkarzem K.Will’em, aktorami Chun Jung Myug i Park Gun Hyung. Jednakże, w odróżnieniu do typowego żołnierza, Henry pokazał swoją głupkowatą stronę już od samego początku.  Po pierwsze, członek Super Junior M wszedł na miejsce szkolenia z ogromną walizką, jakby był gotów iść na wyprawę. Gdy piosenkarz odpowiadał na nieoczekiwane pytania podczas egzaminu na aktywność fizyczną, lekarz armii opowiedział, „Miałem wrażenie, że jest on uczniem szkoły podstawowej w wieku 5-7 lat. „

3.

Jednak to nie wszystko, ponieważ kiedy przyszedł czas na sprawdzenie rzeczy osobistych nowych żołnierzy, okazało się, że Henry wziął ze sobą swojego laptopa, wkładki do butów, osobistą poduszkę i okulary przeciwsłoneczne, co zaskoczyło instruktorów musztry. Mimo, że pierwsze doświadczenie piosenkarza nie było doskonałe, wielu widzów jednak pamiętało, że Henry jest cudzoziemcem, który wychował się w Kanadzie, więc zrozumieli to i uznali za zabawne.

Henry, K.Will, Chun Jung Myung i Park Gun Hyung to nowi członkowie „Real Men”, którzy zastąpili Jang Hyuk’a, Ryu Soo Yung’a I Son Jin Young’a. Trzech innych członków będzie kontynuowało swój pobyt – Kim Soo Ro, Sam Hemington i Park Hyung Sik.
Powodzenia Henry, mamy nadzieje, że dostosujesz się szybko i będziesz cieszył się ze swoich doświadczeń wojskowych.

Source: soompi

Polish Translation: hyujin

Reklamy

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑