[NEWS] 130904 Chiński artysta Han Geng łączy siły z MTV dla dokumentowania handlu ludźmi.


 

Hangeng, który pojawi się również w filmie „Transformers 4”, ma nadzieję zwiększyć świadomość na temat handlu ludźmi w Azji, dzięki dokumentacji.

Kampania stacji MTV EXIT połączyła siły z Hangeng’iem, jednym z najbardziej znanych idoli pop w Chinach, aby wydać program dokumentalny na temat Ludzki Handel: Chiny mają na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa i pomocy w zapobieganiu handlu ludzkim życiem w Chinach.

Program będzie prowadzony przez Hangeng’a, który będzie opowiadał historie ludzi z Chin oraz pobliskich rejonów, którzy doświadczyli handlu ludźmi w swoim życiu.

Pośród tych historii, w dokumentacji znajduje się los Xiao Xiang, młodego Chińczyka, porwanego do nielegalnej adopcji, Kyi Kyi, kobiety z Myanmar sprzedanej w Chinach do wymuszonego ślubu oraz Thien, młodej dziewczyny z Wietnamu sprzedanej do Chin jako prostytutka.

„MTV EXIT pracował wspólnie z agencjami przeciwdziałającymi handlem ludzkim życiem, aby udokumentować prawdziwe historie ludzi, którzy byli ofiarami tych działań.” Matt Love, dyrektor MTV EXIT, powiedział w trakcie wywiadu.

„Naszym celem jest uświadomienie młodym ludziom tej sytuacji oraz zachęcenie publiczności by zareagować, gdy jesteśmy świadkiem handlu ludźmi.” powiedział Love.

36 minutowy program jest nagrany w języku mandaryńskim z angielskimi napisami i jest ogólnie dostępny.

Film został wyprodukowany ze wsparciem Chińskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, Agencji Stanów Zjednoczonych dla Międzynarodowego Rozwoju oraz Australijskiej Agencji dla Międzynarodowego Rozwoju.

Film został umieszczony na stronach tuduo.com i Sina Weibo, które są medialnymi partnerami MTV EXIT.

Chiński program MTV, TLC, będzie emitował premierowe fragmenty filmu od 9 września do 11 września.

29-letni Hangeng jest znany zarówno w Chinach, gdzie ma 35 milionów obserwatorów na portalu Weibo, oraz w Korei Płd. gdzie rozpoczął swoją karierę jako członek bardzo popularnej grupy pop, Super Junior

Jego kariera jest zdecydowanie w stanie najlepszego rozkwitu. Han został nazwany Najbardziej Popularnym Piosenkarzem Kontynentu w mandaryńskim rankingu Music Honours zeszłego roku, zdobył nagrodę „Top Worldwide Act”, a w tym roku zdobył tytuł „Favourite Asian Act” w rankingu „Nicklodeon Annual Choice Awards”

Hangeng był ostatnio widziany w filmie Vicki Zhao (znanej też jako Zhao Wei) „So Young”, jednym z tegorocznych hitów.

„Nawołuję swoich fanów, by obejrzeli ten film i rozsiewali informacje na temat handlu ludźmi w Chinach, tak byśmy mogli chronić nasze rodziny, przyjaciół przed wpadnięciem w pułapkę. Razem, możemy to zakończyć” powiedział Hangeng.

Żródło: The Hollywood Reporter
Translated to Polish: elenaye

Reklamy

Jedna myśl na temat “[NEWS] 130904 Chiński artysta Han Geng łączy siły z MTV dla dokumentowania handlu ludźmi.

Dodaj własny

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑