[INFO] 130823 Siwon i Lim z Wonder Girls wezmą udział w nagraniu CCM


 photo 130823_siwonccm_zps723ae3c3.jpg

Gwiazdy k-popu: Siwon z Super Junior, Lim z Wonder Girls i Brian Joo z Fly to the Sky odbędą współpracę w nagrywaniu chrześcijańskiej muzyki.

Trzy gwiazdy będą współpracować w grupie CCM nad trzecim albumem 3rd Wave „SOLDIERS OF LIGHT”. Oficjalnie 3rd Wave przekazało to TenAsia w piątek przez telefon.

3rd Wave, grupa uformowana z pastora Johnny’ego Lee i solowego artysty Briana Joo, opublikowała swój pierwszy album „I Will Be There” w 2010 i pracowała nad połączeniem Ewangelii i K-popu.

Nowy album będzie zawierał dziesięć utworów, włączając w to rockowy utwór Siwona „I Stand” w duecie z pastorem Lee, i zaśpiewaną przez Lim piosenkę „Cry of Love”. Brian ukaże swoje umiejętności wokalne w „Where Are You”, piosence, która daje nadzieję ludziom, których kiedyś ktoś skrzywdził.

Nowy album zostanie opublikowany na oficjalnej stronie (http://3rdwavemusic.org) we wtorek i trafi do sklepów w paru krajach: Korei Południowej, Tajwanie, Singapurze oraz Malezji 10. października.

W międzyczasie grupa ukaże się w Jakarcie w Indonezji by odegrać koncert chwały i uwielbienia „ALL FOR 1” z Brianem i Alexandrem, byłym członkiem U-KISS, 11. września.

Source: www.tenasia.com

Polish translation: xsayako@wordpress.com

Reklamy

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑