[INFO] 130822 Trainee z SM, Seulgi, otrzymuje zainteresowanie po wiadomości video od Kyuhyuna w „Radio Star”


 photo 130822-allkpop_zpsb67b6576.jpg

 

Dzięki ostatniej transmisji  ‘Radio Star’ zainteresowanie trainee z agencji SM Entertainment, Seulgi, nieco wzrosło.

Gdy podczas show poruszano temat ładnych idolek, Kyuhyun wspomniał o Yoonie z Girls’ Generation i Suzy z miss A. Wtedy wszyscy zachodzili w głowę, jakie miłosne powiązanie może być między nim a Suzy, co Kyuhyun od razu sprostował: „Nie przepadam za ludźmi, którzy są aż tak popularni. W tej chwili miałem na myśli tylko wygląd, są ładne, ale to nie znaczy, że lubię je w ten sposób… Czuję się obciążony, gdy dziewczyna jest sławną i wielką gwiadą.” Te słowa spowodowały, że MC Kim Gu Ra powiedział: „Założę się, że lubi trainee.” Wtedy wszyscy wybuchnęli śmiechem na myśl, że Kyuhyun lubi początkujących zanim zadebiutują i zyskają sławę.

Mimo że Kyuhyun po tym zdarzeniu zaczął stanowczo zaprzeczać, to gdy Sulli i Krystal wspomniały imię pewnej trainee z SM, Seulgi, Kyuhyun kiwną głową i powiedział: „O tak, Seulgi, ona jest w porządku”. Wówczas cała załoga zaczęła wiązać ich dwójkę ze sobą, a Krystal powiedziała nawet: „Och, więc lubisz Seulgi”. Wtedy Sulli dodała: „Seulgi jest miła, urocza i dobrze śpiewa.”

Ku zakłopotaniu Kyuhyuna, Sulli zasugerowała, żeby wysłał wiadomość video, na co wszyscy MC i goście z chęcią przyklasnęli. Kyuhyun nie miał wyboru, musiał przekazać z zakłopotaniem do kamery wiadomość do Seulgi.

Powiedział: „Seulgi, mam nadzieję, że treningi idą Ci świetnie i że Twój debiut przebiegnie świetnie”. Mimo że wyglądało na to, że Kyuhyun chce zakończyć w ten sposób swoją wiadomość, Kim Gu Ra powiedział mu: „Powinieneś dodać jeszcze jedno zdanie – Ach, i nie stań się zbyt sławna, proszę”, kończąc w ten sposób całe ujęcie.

Po tym odcinku imię i zdjęcia Seulgi zostało jednymi z najczęściej wyszukiwanych.

W odpowiedzi na to wszystko, przedstawiciel oznajmił: „Seulgi, jako trainne, wygląda na zaskoczoną tak dużą uwagą… Na razie nie zdecydowano, w jaki sposób i kiedy zadebiutuje, więc proszę uważnie śledzić jej poczynania i wierzyć, że wszystko przebiegnie pomyślnie. Seulgi („94) jest nazywana „Drugą Taeyeon”, jako że prezentuje naprawdę duże umiejętności wokalne.

Oto wiadomość Kyuhyuna do Seulgi:

Source: allkpop
Polish translation: xsayako@wordpress.com

Reklamy

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑