[INFO] 130814 Ryeowook odpowiedział na negatywny komentarz skierowany do niego podczas ‚Super Junior’s Kiss the Radio’


Ryeowook odpowiedział na negatywny komentarz skierowany do niego podczas ‚Super Junior’s Kiss the Radio’.

Członkowie EXO byli gośćmi programu 13 sierpnia, w którym Ryeowook jest obecnie DJ’em. Ryeowook zaśpiewał duet z D.O z EXO. Piosenką, którą wykonali było sławne Fly to the Sky”Missing You”, które oboje pięknie zaśpiewali . Ich głosy doskonale się nawzajem uzupełniały.

Jednak jak widać, niektórym słuchaczom nie przypasowało to do gustu. Telefon do radia był bombardowany wiadomościami proszącymi o to by Ryeowook przestał śpiewać. Niektóre wiadomości, że D.O był zdecydowanie lepszy od niego i że D.O nie powinien nigdy ponownie zaśpiewać z Ryeowook’iem.

Ryeowook napisał na swoim Twitterze odpowiedź „To były bardzo szokujące 2 godziny. To prawda, że jest ciężko gdy sunbae i hoobae razem śpiewają. Wiem, że on jest bardzo kochany i mam nadzieję, że zostanie bardziej znanym piosenkarzem niż ktokolwiek inny ^^ To ciężka droga, o która nawet ja się martwię po 8 latach od debiutu. Czekam na jutro i kończę moją mowę, ke. Zrobiłem dobrze (kciuk w górę)”.

Po przeczytaniu tweeta Ryeowook’a, E.L.F i fani EXO byli zasmuceni z powodu tego co się wydarzyło w programie. Fani EXO komentowali: „D.O i Ryeowook są naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Proszę nie stawiajcie ich w niewygodnej sytuacji”, „Oboje, D.O i Ryeowook maja piękne głosy.. Nie zawracaj uwagi na tą małą grupkę, która tak nie uważa” i „Większość fanów EXO nie jest takich. Proszę rozchmurz się”

wykonanie piosenki przez Ryeowooka i D.O

cr: allkpop, kpopwave123
Translated to Polish: ☆Tanshi (blueballoonspl.wordpress.com)

Reklamy

2 myśli na temat “[INFO] 130814 Ryeowook odpowiedział na negatywny komentarz skierowany do niego podczas ‚Super Junior’s Kiss the Radio’

Dodaj własny

  1. Ja nie wiem czy tych „fanów” troszkę zgieło? Głos i wykonanie Ryeawooka było idealne. Powiedziałby wręcz, że perfekcyjne. Za to usłyszałem kilka nieczystości w głosie D.O jednak jego wykonanie tez było wspaniałe. Więc naprawdę nie rozumiem co się stało i o co im chodziło.

    1. Zgadzam się ! Pięknie im wyszło~ A ci fani… Chyba są głusi -,- Cieszę, że inni wsparli Wookie’go <3

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑