[INFO] Super Junor wydaje książkę o podróżach po Korei!


Super Junior będzie pełniło rolę przewodników z nową książką podróżniczą „Super Junior′s Experience Korea” (tanshi; moje wolne tłumaczenie „Przeżycia Super Junior w Korei”), która zostanie wydana 16 sierpnia.

Książka będzie zawierać historię oraz zdjęcia członków Super Junior, którzy przez około rok podróżowali po Korei.  Powinno to zwrócić uwagę nie tylko fanów z Korei, ale również tych zza granicy, którym posłuży ta książka jako szczegółowy przewodnik.

Członkowie podzieleni są parami, aby każda para obejmowała każdy z czterech kierunków.  Siwon i Donghae wyruszyli na północ, Gangwon-do, Kyuhyun i  Yesung pojechali na wschód, Gyeongsang-do, Shindong i Eunhyuk wybrali się na zachód, Chungcheong-do i Jeolla-do, Leeteuk i Ryeowook polecieli na południe, Jeju, oraz Kangin i Sungmin zajęli się Seulem i Gyeonggi-do.

Każdy obszar atrakcji został podzielony na tematy: ′smakowanie jedzenia′, ′odczucia′, ′wyroby′ oraz ′zabawa′, dla łatwiejszego czytania.

Ponadto książka wyjdzie nie w jednej części, ale dwóch. Donghae opowie o ‚zielonych potrawach’, które lubi, Shindong o domowej roboty alkoholach, Kangin o własnoręcznie robionej tarcie truskawkowej, Leeteuk o domkach gościnnych, Yesung o doświadczeniach z pobytu w świątyniach, Siwon o ′zip-wires′, Ryeowook o Gimnyeong Maze Park, w którym się zgubił, Eunhyuk o Dawn Redwood Street, Kyuhyun o jego luksusowym jachcie, Sungmin o „handdrip coffee”* i wszyscy członkowie o swoich przeżyciach podczas wspólnego kempingu.

Będzie również zawarta aplikacja z ‚rzeczywistością rozszerzoną’*, która będzie odtwarzać filmy na smartfonach za pomocą dotknięcia zdjęcia w książce.

W międzyczasie od 10 do 12 sierpnia Super Junior uda się koncertować na Tajwan, który jest kolejnym krajem na trasie Super Show 5.

Source: http://mwave.interest.me
Photo credit: SM Entertainment
Translated to Polish: ☆Tanshi (blueballoonspl.wordpress.com)

Dla ciekawych odnośnie tekstu:

* Nie specjalizuję się w takiego rodzaju słownictwie, ale wydaję mi się, że korzystanie z takie ‚zip wire’ według google jest przestawione na tym > zdjęciu

** ‚Handdrip Coffe –  specjalny rodzaj parzenia kawy, na tym > filmiku jest bardzo ładnie przedstawiony ten proces

*** „Gimnyeong Maze Park”jest to ‚labirynt’ na wyspie Jeju, więcej informacji > tu

**** „Dawn Redwood Street” jest to ulica przy, której rosną sekwoje.

***** Co to > ”Rzeczywistość Rozszerzona” ?

Oczywiście gdy książka zostanie wydana dowiemy się wszelkich informacji jakie chcą nam przekazać!

Reklamy

3 myśli na temat “[INFO] Super Junor wydaje książkę o podróżach po Korei!

Dodaj własny

  1. więc to będzie ksiązka ^^ znalazlam ostatnio na youtube taki jakby trailer i zaczelam wyszukiwac bo myslalam ze to będzie bardziej jakiś program z nimi czy coś alee teraz już wiem ^^

    1. Nie mam takiej pewności, ale jeśli chodzi o fanowskie tłumaczenie na język polski to na pewno postaramy się dodać je tutaj na stronie.

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑