[INFO] Powstanie Solowego Artysty SM Henry’ego: Czy była to niespodzianka?


Powstanie Solowego Artysty SM Henry’ego: Czy była to niespodzianka?

Henry Lau, będący członkiem Super Junior-M, wydał ostatnio MV teaser do swojego singla „Trap”, jako najnowszy solowy artysta SM Entertainment.
Podczas gdy SM próbowało utrzymać debiut nowego artysty w sekrecie, wielu fanów Henry’ego odgadło, że to Kanadyjczyk będzie następnym solowym artystą, bazując na tajemniczych zdjęciach opublikowanych przez SM.

Właściwie, nie jest to pierwszy raz, gdy Henry zostaje przedstawiony jako tajemniczy solista. Henry po raz pierwszy pojawił się w teledysku Super Junior – „Don’t Don” jako „tajemniczy skrzypek” we wrześniu 2007 roku. Henry miał możliwość pokazania swojego talentu muzycznego, nie tylko poprzez grę na skrzypcach, lecz również na pianinie i gitarze.

W późniejszym okresie tego samego roku, SM ogłosiło, że Henry stanie się członkiem sub-unitu Super Junior, nazwanego Super Junior-M. W tym czasie pojawiło się wiele kontrowersji związanych z pozycją Henry’ego w Super Junior, ponieważ wielu fanów było rozgoryczonych możliwością, że Henry stanie się czternastym członkiem Super Junior lub też zastąpi kogoś z oryginalnego składu.

Kontrowersje spowodowały, że niektórzy fani rozpoczęli kampanie z hasłami takimi jak „Only 13” oraz „13elieve”. SM ogłosiło później, że nowi członkowie sub-grupy nie staną się członkami głównej grupy, Super Junior.
Pomimo wcześniejszego niezadowolenia fanów, Henry, już jako członek Super Junior-M, pokazał swoje różnorodne talenty podczas promocji w Chinach i na Tajwanie. Jego słodki wizerunek, zdolności językowe i talent muzyczny przykuły uwagę zagranicznych fanów, a jego popularność rosła wraz z nowymi albumami grupy. Również podobieństwo Henry’ego do Justina Biebera stało się charakterystyczną cechą.

Przez te wszystkie lata aluzje odnośnie przyszłej solowej kariery Henry’ego było zauważalne poprzez wiele solowych, samodzielnie skomponowanych piosenek na albumach Super Junior-M. Piosenki, które stworzył na albumy Super Junior-M to między innymi: „Of My Mind”, „Go” oraz „It’s You”. Komponuje i produkuje muzykę wraz z grupą produkującą muzykę zwaną Noize Bank.

Nie tak dawno temu, Henry zdobył więcej uwagi jako członek Younique Unit wraz z utworem „Maxstep” w 2012r. Grupa składa się z Eunhyuk’a (Super Junior), Taemin’a (SHINee), Kai’a i Luhan’a (EXO) oraz Hyoyeon (Girls’ Generation).

Ostatnio Henry zaczął być bardziej aktywny w Korei wraz z indywidualnymi zajęciami, takimi jak występy w programach rozrywkowych – „Strong Heart” czy „Master Chef Korea Celebrity” jak również dzięki występowi w filmie „Final Recipe”

Teraz gdy Henry został nowym, pierwszym od 13 lat, męskim solistą SM, pojawiło się więc wiele pytań dlaczego SM postawiło na debiut Henry’ego własnie teraz.
Jednym z możliwych powodów może być to, że Henry jak żaden inny członek Super Junior, czy też Super Junior-M, potrzebuje więcej solowych zajęć, ponieważ wielu innych członków również rozpoczęło swoją własną, indywidualną ścieżkę. Niektórzy służą w armii, podczas gdy inny są zajęci jako DJ radiowi oraz jako MC w programach. Poprzez wydanie własnego albumu, Henry będzie miał możliwość pokazania swojej własnej osobowości z dala od innych członków.

Innym powodem może być to, że Henry jest utalentowany w wielu aspektach. Nie tylko potrafi przykuć globalną uwagę dzięki swoim zdolnościom językowym, jest także świetny w śpiewie, tańcu i grze na instrumentach. Posiada wiele cech, które powinien posiadać każdy solowy artysta, to znaczy, potrafi zrobić wszystko samemu. Jego talenty pozostawiają jedno pytanie na ustach fanów: „Czego Henry nie potrafi?”
Dodatkowo, Henry niestety nigdy nie został całkowicie zaakceptowany i rozpoznany jako członek Super Junior. Możliwe, że SM ma nadzieje, że Henry jako solowy artysta, otrzyma więcej miłości i uznania ze strony fanów.
Jakikolwiek nie byłby powód, fani Henry’ego są podekscytowani możliwością zobaczenia go w centrum uwagi, wszyscy oczekują również na pełną wersję MV do „Trap”, w którym pojawia się Kyuhyun z Super Junior i Taemin z SHINee.

Source: http://www.kpopstarz.com/

Translated by: Eemiri

Reklamy

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑