[130516] Siwon z Super Junior mówi o światowej trasie i modzie podczas wizyty w NYC: Ekskluzywne


Napisane przez , Nowy Jork | 16 Maj, 2013 6:36 PM EDT

Kate Glicksberg

Billboard usiadł z najbardziej śledzonym koreańczykiem na Twitterze, przed jego pójściem na czerwony dywan gali Met wraz z Madonną, Beyonce, PSY i innymi. Poznajcie Siwon’a z Super Junior.

Kiedy PSY opanował nagłówki gazet na zeszłotygodniowej gali Met, robiąc zdjęcia z Chrisem Martinem, Gwenyth Paltrow i “nareszcie rozmawiając z Beyonce o ‘Single Ladies,’” była inna gwiazda K-pop’u pod ręką. Gwiazda, która ma więcej śledzących na Twitterze niż PSY, pomimo niezbyt aktywnego promowania się poza Azją.

Siwon Choi jest główną koreańską gwiazdą jako wokalista Super Junior, aktor, model i najbardziej śledzonym koreańczykiem na Twitterze, pobijając @psy_oppa świetnymi 700,000. W paru słowach: Siwon to wielka sprawa.

Zarządzana przez SM Entertainment (dom Girls’ Generation, SHINee, BoA, f(x) i innych), grupa Super Junior jest nie tylko supergwiazdami w rodzimej Korei Południowej. Mają jedne z najczęściej oglądanych teledysków K-pop’owych na YouTube z singlami “Mr. Simple” (62.6 milionów wyświetleń), “BONAMANA” (48.3 milionów wyświetleń) i “Sorry Sorry”(44.3 milionów wyświetleń). Promują się oni jako całość i w różnych podgrupach tworzonych w różnych częściach Azji; jak Super Junior-M — subgrupa, której członkiem jest Siwon — stworzonej z myślą o rynku chińskiego popu (lub Mandopopu). Obecnie, grupa jest w trakcie ich trasy Super Show 5, która właśnie dotarła do Azji i Ameryki Południowej.

Siwon wykorzystał platformę przejścia do aktorstwa (pojawił się w koreańskich, chińskich, tajwańskich dram i współpracy między filmowymi zespołami Korei, Chin i Japonii, na przykład “Battle of Wits,”) i modelingu (promował marki takie jak Audi w Korei, Taiwanie i Filipinach), by stać się gwiazdą rozpoznawalną w całej Azji.

Billboard spotkał się z Siwon’em — wciąż w zwykłych skórzanych trampkach, niebieskich dżinsach, białym t-shirtcie i skórzanych bransoletkach—zanim wymknął się na jednen z największych show o modzie.

W jego pokoju, w hotelu Mandarin Oriental, z wejściem zaludnionym przez grupę fanów, którzy w jakiś sposób dowiedzieli się, gdzie mieszka, pokój Siwon’a wygląda na prawie niezamieszkany. Z wyjątkiem kilku butelek wody Fidżi, wszystko wygląda jakby było zapakowane w dużej, metalowej walizce (z naklejką “Fragile”). Właśnie spakował się po latynoamerykańskiej części trasy Super Show 5 dziewięć dni przed, i wylatuje z powrotem do Azji  tej nocy, ale nadal jest radosny, podekscytowany i więcej niż chętny do rozmowy (w imponującym języku angielskim) na wiele tematów z Billboard.

“Nie mogę w to uwierzyć,” Siwon mówi o uczestnictwie w gali. “W zeszłym roku byłem na gali w LACMA. Widziałem, Toma Hanksa i Jacka Nicholsona. Czułem się, jakbym oglądał film. Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Jestem bardzo zaszczycony i dumny.”

Mimo tematyki gali“PUNK: Chaos to Couture,” Siwon zdecydował się na klasyczny garnitur i krawat, jak widać na  zdjęciu, którym podzielił się ze 3.4 milionem śledzących. Ale gwiazda Super Junior powiedziała nam, że bez względu na to, co ma na sobie, dwie rzeczy są zawsze obecne: pewność siebie i wyrażenie siebie. “Najważniejszymi częściami mody są dla mnie pewność siebie i wyrażenie, kim jestem,” gwiazda, który wspomina, że kocha zwykły ubiór i skórzane dodatki. “Jeśli mam te rzeczy w czymkolwiek, co mam na sobie, to mogę się czuć bardziej komfortowo. Moda jest dla mnie pewnością siebie. Jeśli jest mi wygodne we wszystkim, co mam na sobie, to mogę poradzić sobie lepiej.”

Fani Super Junior (pieszczotliwie zwani Elfami) mogą odnaleźć jego strój z gali jako przypominający wygląd grupy w najnowszym singlu “SPY.” Przez prawie osiem lat różnych wizerunków Super Junior począwszy od swobodnej stylizacji w “Dancing Out” do czerni w “Acha,” ulubiony wizerunek Siwon’a pochodzi z promocyjnych nagrań do obecnej trasy, Super Show 5.

“Wygląd jest bardzo prosty i schludny. Czuje się, jakbyśmy byli dżentelmenami,” wyjaśnia. “Właściwie chciałem użyć tego jako konceptu na następny album, ale już go użyli! Mam nadzieję, że być może będziemy nosić skóry, podobne jak moje bransoletki!” żartuje ze śmiechem.

Siwon ma wiele powodów do dumy z trasy światowej Super Show 5. K-pop’owy chłopak zastanawia się, jak wykonał swoje występy na głównych przystankach w Azji i Ameryce Południowej — w ostatku, będąc na kontynentach, pokazuje doświadczenie, które naprawdę wyciągnął Siwon.

“Ameryka Południowa była niesamowita, bardzo silna,” mówi. “Nie wyobrażaliśmy sobie, że lubią K-pop i podobało im się to! Fani zawsze tworzą dla nas niesamowite chwile. Muszę wspomnieć, jak wdzięczny jestem.”

Siwon ma nadzieję, że będzie mógł zabrać trasę Super Show 5 na inne terytoria. Podczas gdy pozostałe terminy nie zostały ogłoszone, SM Entertainment planuje ogłosić więcej Super Show 5 na różnych kontynentach.

Podczas gdy jego globalni fani czekają, aby dowiedzieć się, czy mogą zobaczyć Siwon’a na scenie w swoich krajach, on ma nadzieję pokazać im więcej jego zdolności aktorskich. Piosenkarz-aktor wspomniał, że zaczyna patrzeć na scenariusze filmów pokazywanych w całej Azji także z myślą o filmach amerykańskich. Dodaje, “Chcę przywitać się z moimi fanami na całym świecie z różnych filmów i ekranów telewizyjnych” w decyzji, aby ewentualnie przejść obok koreańskich dram.

“Chcę tylko powiedzieć, zawsze dziękuję,” Siwon z pewnością wspomina, przed wyjściem, by ostatecznie przygotować się do występu na czerwonym dywanie. “Teraz nie jest tak, że Super Junior i ja jesteśmy piosenkarzami lub aktorami dla fanów. Jesteśmy rodziną. Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie dobre wspomnienia i uczenie nas prawdziwej miłości.”

Source: www.billboard.com
Translated to polish by fargo17@blueballoonspl.wordpress.com

Reklamy

One thought on “[130516] Siwon z Super Junior mówi o światowej trasie i modzie podczas wizyty w NYC: Ekskluzywne

Add yours

  1. Ach, wspaniały Siwon ^^ Dobrze słyszeć, że jest coraz bardziej znany poza Azją.
    I ciekawe też, kiedy wspomną coś o SS5 w Europie T.T
    Dziękuję za tłumaczenie :)

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Up ↑