[130511] Kyuhyun zastąpi kolegę z agencji, Minho, na miejscu MC w ‘Mamma Mia’


Doniesionio, że ​​Kyuhyun z Super Junior zastąpi kolegę z agencji, Minho z SHINee, jako nowy MC w show KBS 2TV, ‘Mamma Mia‘.

Według kilku przedstawicieli telewizyjnych, Kyuhyun zakończył już swoje pierwsze nagranie show w dniu 9-tego. Minho, który był jednym z oryginalnych MC, ustąpi ze stanowiska po swoim ostatnim występie podczas transmisji 12 maja.

‘Mamma Mia’ gromadzi gwiazdy i ich matki, którzy dzielią się zakulisowymi opowieściami z czasów ich dzieciństwa i jest prowadzony przez trzech MC. Z odejściem Minho, Kyuhyun dopełni trójkę z Park Mi Sun i Lee Young Ja jako nowy MC.

PD Jo Hyun Ah wyjaśnił, że odejście Minho jest spowodowane jego harmonogramem, ujawniając, “Od początku, Minho miał nagrywać tylko przez miesiąc ze względu na japońską trasę SHINee. Część Minho zostanie wyemitowana dopiero w tym tygodniu w odcinku”

PD ujawnił również, dlaczego został wybrany Kyuhyun, “Ze względu na jego hosting w show MBC, ‘Radio Star‘, sądziliśmy, że jest bardziej doświadczonym MC w porównaniu do innych idoli. Widząc jego dobrą pracę zespołową z MC Yoon Jong Shin, Kim Guk Jin, Yoo Se Yoon, i innymi, uważamy, że będzie dobrze współpracować także z Lee Young Ja i Park Mi Sun.”

Source: allkpop
Translated to polish by fargo17@blueballoonspl.wordpress.com

Reklamy

Jedna myśl na temat “[130511] Kyuhyun zastąpi kolegę z agencji, Minho, na miejscu MC w ‘Mamma Mia’

Dodaj własny

  1. nie wiecie kiedy będzie nowy odcinek z kyuhyun’em na KBS? Mam ta stacje w telewizorze i chciałabym go oglądać na żywo:)

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑