[130506] Aktualizacja Facebook’a Jongjin’a: Hyung poszedł do ośrodka szkoleniowego.


Hyung poszedł do ośrodka szkoleniowego. On cierpi na problemy z kręgosłupem, więc udał się do centrum szkoleniowego, aby sprawiedliwie służyć jako żołnierz służby. Z tego powodu nie był w stanie z dumą się zaciągnąć. Chciał iść spokojnie, bez słowa pożegnania do fanów i bez rozmów z dziennikarzami.

Powodem, dla którego miał iść w taki sposób, byli ludzie, którzy mają skandaliczne myśli takie jak ‘Jeśli nie służysz jako normalny żołnierz, jesteś dupkiem/opóźnionym/upośledzonym umysłowo’, lub po prostu dlatego, że reporterzy i anty-fani zrobią z tego ‘problem’.

To był wynik (przypisanie do pracy w służbie publicznej), jaki otrzymał podczas badania stanu zdrowia w tym samym urzędzie w dzielnicy, jak inni. Co on zrobił źle, aby otrzymać te wszystkie atakujące komentarze.. Czy czują się lepsi, umieszczając te atakujące uwagi?

Bez względu na to, jaki jest powód, czuję, że gwiazdy się przeklęte, jeśli nie będą w służbie morskiej lub komando. Bez względu na to, czy mają zamiar służyć jako normalny żołnierz czy żołnierz służby publicznej. Ludzie rzucają przekleństwa, twierdząc, że służą jako ‘żołnierze celebryci’, ‘część zespołu wojskowego’, oraz ‘ publiczni żołnierze’..

Jeśli Ty lub ktoś wokół Ciebie służył jako żołnierz służby publicznej lub  ‘żołnierz celebryta’, czy przeklinałbyś ich w ten sposób? A może byłbyś zazdrosny?

please do not reword any part of the translation
I only translated this b/c people asked…

Source: Jongjin’s Facebook
Translated by:  @youngwoonjungsu
Translated to polish by fargo17@blueballoonspl.wordpress.com

Reklamy

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑