[130504] Magazyn Men’s Uno (Wersja Hong Kong) numer na Maj 2013 z Siwon’em [Tłumaczenie]


Kryteria jako Super Gwiazda -CHOI SIWON •••

„Syn przyjaciółki matki” obecnie panuje w Korei, opisując uroczego młodego człowieka, który jest uprzejmy, reprezentacyjny, delikatny i wykształcony. Taki młody człowiek może pojawiać się tylko w dramie, ale nie w prawdziwym życiu. Redaktor spotkał Choi Siwon’a dwukrotnie, w tym podczas wywiadu z nim 2 lata temu dla Men’s Uno i jako jego tłumacz na ceremonii rozdania nagród. Jego 100%-towy skromny i przystępny sposób bycia nigdy nie zmienił. Poprzez bycie coraz bardziej dojrzałym, Siwon staje się jeszcze jaśniejszą Super Gwiazdą. Jeśli odbywa się głosowanie na “Najlepszego Syna przyjaciółki matki”, on musi być zwycięzcą z dużą ilością głosów.

Od debiutu Siwon’a, jego wizerunek jest zawsze pozytywny i pełen powinowactwa. Jest także pobożnym chrześcijaninem bez negatywnych wiadomości. Jego książęcy image jest wzmocniony przez jego zamożną rodzinę i dobre wykształcenie. Jego pracowitość, pozytywne i ambitne osobowości, przywodzą redaktorowi na myśl Andy’ego Lau. Siwon grał w filmie “Battle of the Wits” z Andy’m, i jest tak podziwiany za swój profesjonalizm. “Zawsze kontaktuję się z Andy’m Lau kiedy jestem w Hongkongu. Tak samo jak tym momencie, po prostu kontaktuję się z nim i pytam, kiedy powinniśmy się spotkać następnym razem. Tak bardzo lubię kręcenie filmów. Więc jest plan, by nakręcić film w tym roku w Hongkongu. Oprócz filmu, dołączę do pozostałych członków Super Junior i zaczniemy naszą Światową Trasę od Marca. Począwszy od Seulu, aż po Amerykę Południową. Bardzo cieszę się na spotkanie tam fanów.

 Siwon przyjeżdżał do Hongkongu kilka razy, by uczestniczyć w różnych wydarzeniach. Ale jego podróż jest zawsze spieszna, bez wolnego czasu na zwiedzanie tego miasta. “Hongkong sprawia bardzo dobre wrażenie. Ludzie tutaj są bardzo namiętni i kompetentni. Jednakże, ze względu na intensywny harmonogram pracy, nie mam czasu na podróżowania po nim. Mam nadzieję, że będę miał szansę na dłuższy pobyt następnym razem.” Siwon jest zawsze zajęty intensywnym harmonogramem pracy. Ale pozostaje pozytywny z wysokim EQ w obliczu presji w pracy. “Ludzie mogą myśleć, że gwiazdy są zawsze pod presją. Jednak ja nigdy nie czuję, że pod nią jestem. Jeśli pytają mnie, jak sobie z tym poradzić, właściwie nie mam żadnej sztuczki, ponieważ nigdy nie zostałem dotknięty przez presję w pracy. Jeśli człowiek skupia się na wykonywaniu swojej pracy i poświęca się dla niej, nie powinno być czasu, aby myśleć o presji. Oczywiście, czasami czuję się zmęczony psychicznie i fizycznie, ale po prostu dzielę się tym z moimi menedżerami.

Jako optymista, Siwon traktuje wszystko ze swoim wdzięcznym sercem i pozostaje szczęśliwy, nie myśląc za dużo. “Jestem zadowolony z tego, co mam. Na przykład teraz, kiedy przebywam w najwyższym hotelu w Hong Kongu. Czuję się tak podekscytowany i szczęśliwy, gdy korzystam z pięknego widoku na morze.” Osobowość Siwon’a jest prawie idealna. Oprócz jego wdzięcznego serca, zawsze określa się jako uczciwy człowiek z ufnością. “Uczciwość, szczerość i przyjaźń są 3 zasadami, które zawsze sobie przypominam. W porządku, jeśli zrobisz błąd. Ale najważniejsze jest, że masz odwagę się do tego przyznać i stawić temu czoła.Świat nie jest odizolowanym obszarem. Ludzie muszą komunikować się ze sobą. Dlatego musimy zrozumieć i szanować innych.

Credit: Proud Of Siwon 최시원 ‏@ProudOfSiwon
Translated to polish by fargo17@blueballoonspl.wordpress.com

Reklamy

Wypowiedz się...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑